"Kto bogatemu zabroni" - wersja made in Karpacz.

Mawia się, że to co nie jest zabronione, jest dozwolone. Wystarczy mieć odwagę tego spróbować, i chociaż nie namawiam tu nikogo na próby pokroju tych, które możemy oglądać w programach typu “Jackass”, warto czasem zrobić coś spoza przyjętych reguł. Dobrym przykładem jest tu Pensjonat Karkonoski SPA*** w Karpaczu, który wyszedł trochę poza reguły filmowej reklamy - oceńcie sobie sami! :)

Karpacz

Montaż: KM Studio

Jest wszystko czego dusza pragnie, czy to ta większa, czy to ta mniejsza. Nie będę opisywać samego filmu, ten kto widział ten wie, a ten kto nie widział, niech zobaczy - bo warto!

Za to mogę się chwilę skupić na stronie technicznej. Dobry montaż i jakość, sensownie ułożone wydarzenia i masa, ale to masa ciekawych ujęć. I chociaż niektóre rzeczy wydają się zbyt idealne (takie ulice w Polsce?!), to efekt jest taki, jaki być powinien - bardzo pozytywny i zachęcający do wyboru. A taki jest cel reklamy, a osiągnięty takimi prostymi sposobami daje najlepsze rezultaty. Obserwujcie portale hotelarskie, bo inni właściciele mogą szybko podłapać pomysł! :)

Dodatkowo odpowiedź na pytanie tytułowe: “Kto bogatemu zabroni?” - “Bogatszy”, czy to w pieniądze, czy w … kreatywność!

Inne ciekawe oferty spod Karkonoszy do znalezienia tutaj:

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij