Tenis Grand Lubicz

Tenis to gra o wyjątkowym prestiżu i szczególnych tradycjach - zwłaszcza w angielskim wimbledońskim wydaniu. Rywalizacja na równej, przystrzyżonej trawie rzeczywiście ma w sobie coś niezwykłego.

Zewnętrzny kort tenisowy w hotelu Grand Lubicz posiada właśnie taką, trawiastą nawierzchnię. Słupki, pomiędzy którymi rozciąga się siatka, są zdecydowanie wyższe od typowych tenisowych - można spokojnie zagrać też w siatkówkę czy badmintona. Do tego, w obręb ogrodzonego kortu wstawiono dwa basketballowe kosze. Wskazuje to, iż obiekt ma być przede wszystkim wielofunkcyjny.

Dość młodą odmianą białego sportu jest squash. Jest to konkurencja rozgrywana w zamkniętej salce, raczej szybsza i intensywniejsza od klasycznego tenisa. Na terenie ośrodka mieszczą się stosowne pomieszczenia do obijania piłeczki o ściany.

Obiekty hotelowe są dostępne również dla gości z zewnątrz - takie osoby będą jednak musiały zapłacić “nieco” więcej (o 15-20 zł) niż ci, którzy wykupili pobyt. Z reguły są czynne od 8:00 do 22:00.

Dodaj opinię

Tenis ma różne odmiany, a na ogólnodostępnych (acz płatnych) obiektach hotelu można zagrać w jego bodaj najpopularniejsze i najbardziej wymagające fizycznie wersje - klasyczny ziemny i halowy squash. Trawiaste boisko wielofunkcyjne można dostosować nie tylko do tenisa. Da się na nim zagrać również w badmintona, siatkówkę czy nawet “zieloną” koszykówkę.

Tenis Grand Lubicz adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tenis Grand Lubicz, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tenis Grand Lubicz.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Tenis Grand Lubicz. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 40-70 zł
    Tenis Grand Lubicz cena biletu normalnego: 40-70 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tenis Grand Lubicz opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij