Szlak rowerowy Poligonowy

Warto jeszcze wspomnieć o udostępnianym wyłącznie od czasu do czasu Szlaku Poligonowym. Prowadzi przez teren Centralnego Poligonu Sił Powietrznych oraz dawną bazę niemieckiego lotnictwa w Wicku Morskim.

Po drodze przejeżdża się wokół Jeziora Modła. Wyprawa z Ustki i z powrotem to ok. 56 kilometrów. Trasa kończy się pod Jarosławcem, choć tam zaczyna się szczególnie piękny szlak, prowadzący wzdłuż wybrzeża do Darłówka. Dodatkowo trzeba będzie pokonać 20 kolejnych kilometrów w jedną stronę.

Jak to na Pomorzu - zdecydowana większość odcinków jest raczej płaska. Nieliczne, raczej niskie i z reguły łagodne (choć są od tej zasady wyjątki) wzniesienia nie powinny stanowić wyzwania nie do pokonania przez miłośników dwóch kółek.

Dodaj opinię
Szlak rowerowy Poligonowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlak rowerowy Poligonowy, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlak rowerowy Poligonowy.
  • 76-270 Ustka
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlak rowerowy Poligonowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij