Stajnia Sento w Krzemienicy

Rodzinna stadnina koni SENTO w Krzemienicy, posiada ofertę usług jeździeckich i około-konnych skierowaną do osób w każdym wieku.

Zajęcia z nauki jazdy konnej prowadzi licencjonowany instruktor szkolenia Polskiego Związku Jeździeckiego. Można ćwiczyć na padoku na świeżym powietrzu, można wybrać się też całym “stadem” w teren - do lasu, nad plaże czy po okolicznych łąkach.

Stajnia Sento oferuje również przygotowanie imprez dla grup zorganizowanych, w których główne punkty programu to integracyjne ogniska.

Zaletą Stajni Sento, pochodzącą już zupełnie z innej beczki, może być wiejskie położenie - znaczną część zabudowy Krzemienicy stanowią postawione jeszcze w połowie XIX wieku chaty konstrukcji szachulcowej. Nie bez powodu ten akurat zakątek Pomorza nazywany jest Krainą w Kratę. To doskonała sceneria dla niezwykle klimatycznych sesji zdjęciowych.

Dodaj opinię

Bardzo dobre miejsce, by stawiać pierwsze kroki w jeździe konnej. Zajęcia szkoleniowe prowadzi bowiem licencjonowany instruktor PZJ. Stajnia Sento położona jest w Krzemienicy. Ten szczególnie malowniczy fragment Pomorza to Kraina w Kratę, gdyż wiejski pejzaż w przeważającej części tworzą chaty szachulcowe, w większości zbudowane jeszcze w XIX wieku.

Stajnia Sento w Krzemienicy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Sento w Krzemienicy, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Sento w Krzemienicy.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Sento w Krzemienicy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij