Park linowy Na Wydmie

Jedna ze sportowych atrakcji Ustki, wyróżniona w 2010 r. “Złotą kotwicą” za wzbogacenie wachlarza usług turystycznych miejscowości.

Park linowy, zlokalizowany tuż nad plażą, nieopodal traktu Solidarności, zajmuje powierzchnię 3000 m². Na dzieci, młodzież i dorosłych - wszystkich spragnionych adrenalinogennych wyzwań - czeka 60 stacji z przeszkodami na 4 zróżnicowanych trasach.

Sprawność i odwagę w parku “Na Wydmie” można sprawdzić na wszelkiego rodzaju kładkach, mostkach, siatkach wspinaczkowych, ekstremalnych huśtawkach, tyrolskich zjazdach i innych wymagających atrakcjach typowych dla takich obiektów. Dla pociech w wieku od 4 do 9 lat przygotowano trasę dziecięcą, zbudowaną stosunkowo nisko. Wyżej znajduje się trasa łatwa, a najbliżej koron drzew mieści się najtrudniejsza i najdłuższa trasa.

Przed wejściem na tor średni i wysoki można - a mając na uwadze względy bezpieczeństwa wręcz trzeba - skorzystać z krótkiej trasy szkoleniowej, składającej się ze skoku indiańskiego, mostu dwulinowego oraz tyrolki.

Łączna długość wszystkich torów to blisko 700 metrów. Wszystkie stacje parku linowego “Na Wydmie” posiadają stosowne zabezpieczenia i akcesoria dla gości, chroniące przed poważniejszymi urazami.

Dodaj opinię

Władze Ustki tuż po powstaniu parku w 2010 r. uznały, że znacząco poszerza on ofertę atrakcji turystycznych miasta. I słusznie. Parki linowe systematycznie zyskują na popularności, a korzystnie położony Park Na Wydmie kusi rozbudowaną ofertą. Ośrodek posiada 4 trasy o łącznej długości 670 m i 60 przeszkodami. Posiada tak tory dla dzieci, jak i wymagające trasy.

Park linowy Na Wydmie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Na Wydmie, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Na Wydmie.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Na Wydmie. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20 zł
    Park linowy Na Wydmie cena biletu ulgowego: 20 zł
  • 25-30 zł
    Park linowy Na Wydmie cena biletu normalnego: 25-30 zł
  • Grupowy 15-25
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy Na Wydmie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij