Ośrodek Jeździecki ANKA

W zbudowanej w pięknych okolicznościach przyrody stadninie koni Anka, na stałe przebywa tutaj zazwyczaj ok. 30 tych pięknych zwierząt różnych maści i ras - polskie kuce, konie wielkopolskie, małopolskie czy półkrwi arabskiej.

W ośrodku przeprowadzane są różnego typu zajęcia, od nauki podstaw jazdy wierzchem, przez kilkugodzinne wycieczki po malowniczym nadmorskim terenie, aż po warsztaty hipoterapeutyczne. Początkujący jeźdźcy zaczynają od prowadzenia na lonży, kolejny etap to jazdy po padoku - rzecz jasna wszystko pod okiem fachowego instruktora. Osobny rozdział to nauka opieki nad koniem i właściwego zachowania przy zwierzęciu. Jest teoria, jest też praktyka.

W ofercie ośrodka jeździeckiego “Anka” znajdują się ponadto kuligi, organizacja wakacyjnych obozów czy przejażdżek bryczką. Na specjalne okazje (np. ślub) przygotowywana jest szczególnie elegancka dorożka - z równie szykownym koniem.

Osoby posiadające własne konie mogą tu z nimi przyjechać by odpowiednio ułożyć nieokiełznane zwierzę - m.in. do pracy pod siadłem bądź w zaprzęgu.

Dodaj opinię

Stadnina koni o szerokim zakresie usług i szkoleń. Oferuje m.in. naukę właściwego obchodzenia się ze zwierzętami i ich pielęgnacji, fundamentów sztuki jeździeckiej, poprawnego zachowania się w siodle itp. Do wyboru są także jazdy na lonży, po padoku czy dłuższe wyprawy w teren. Dodatkowo można zorganizować kuligi i przejażdżki elegancką bryczką.

Ośrodek Jeździecki ANKA adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ośrodek Jeździecki ANKA, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ośrodek Jeździecki ANKA.
Ceny biletów / cennik wejść do Ośrodek Jeździecki ANKA. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 10 zł
    Ośrodek Jeździecki ANKA cena biletu normalnego: od 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ośrodek Jeździecki ANKA opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij