Kręgielnia w Dolinie Charlotty

Rock Pub w hotelu Dolina Charlotty, dysponuje profesjonalną kręgielnią i stołem do bilarda.

Goście mogą rywalizować na dwóch nowoczesnych torach do kręgli, wyposażonych w automatyczny system zliczania punktów, ustawiania pionów, podawania kul - bezstronny komputer czuwa nad wszystkim, gracze mogą skupić się w pełni na celnych rzutach i strike’ach.

Dodatkową sportową rozrywkę jest w stanie zapewnić stół bilardowy. Wbijaniu bil lub strącaniu kręgli towarzyszy z reguły ostra, głośna, rockowa muzyka - chyba że akurat trwa wieczorna potańcówka. Jednak główne motywy klubowego wystroju tworzą nawiązania do odbywającego się w pobliży Festiwalu Legend Rocka - w tym wielkoformatowe zdjęcia słynnych muzyków, którzy tu przebywali i koncertowali.

Oczywiście nie brakuje pubu ze stosownym wyborem mniej lub bardziej wyskokowych napoi.

Dodaj opinię

Rock Pub to centrum nocnych rozrywek w rozległym kompleksie urlopowo-rekreacyjnym Dolina Charlotty, otwarty jednak  także dla Gości spoza hotelu. Jeśli chodzi o kręgle, do gry przygotowano 2 nowoczesne tory, skomputeryzowane wszędzie tam, gdzie może to być przydatne. Do dyspozycji pozostaje także 1 stół bilardowy. Wystrój lokalu ma przypominać o Festiwalu Legend Rocka.

Kręgielnia w Dolinie Charlotty adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia w Dolinie Charlotty, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia w Dolinie Charlotty.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia w Dolinie Charlotty. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 50 zł
    Kręgielnia w Dolinie Charlotty cena biletu normalnego: 50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia w Dolinie Charlotty opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij