Kręgielnia Grand Lubicz

Hotelowa kręgielnia, do której wstąpić może niemal każdy spragniony wieczorowych czy też nocnych gier i rozrywek.

Jednym z ważniejszych punktów kręgielni w Hotelu Grand Lubicz są nowoczesne, w pełni zautomatyzowane 4 tory bowlingowe. Przy każdym z nich jednocześnie może rywalizować maksymalnie 10 osób. Komputerowy system zadba o odpowiednie zliczanie punktów za rzuty.

Co najmniej równie popularną grą barową jest bilard. Do wyboru jest kilka konkurencji z tej dyscypliny oraz wysokiej klasy, wykorzystywany również przez profesjonalnych graczy, sprzęt bilardowy.

Dodaj opinię

Jedna albo i kilka partyjek w kręgle bądź którąś z odmian bilarda to całkiem niezły pomysł na zwieńczenie udanego dnia. Klub przylegający do hotelu, otwarty dla wszystkich gości, pozwala na oddanie się tym (i jeszcze paru innym) typowo wieczorowym, towarzyskim rozrywkom. Na miejscu do dyspozycji są 4 automatyczne tory bowlingowe, dla maksymalnie 10 graczy każdy.

Kręgielnia Grand Lubicz adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Grand Lubicz, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Grand Lubicz.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia Grand Lubicz. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 50 zł
    Kręgielnia Grand Lubicz cena biletu normalnego: 50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Grand Lubicz opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij