Kort tenisowy Perła

Bardzo dobrym uzupełnieniem klasycznego wypoczynku nad morzem z pewnością będzie gra w tenisa. Zasady tzw. "białego sportu" są proste i łatwo przyswajalne, a mecze pozwalają się naprawdę porządnie zmęczyć.

Kort Perła położony jest w cieniu drzew, bardzo blisko (ok. 200 m) morza i plaży. Atmosfera gry powinna więc być wyjątkowa. A także wygodna i bezpieczna - syntetyczna nawierzchnia to dość duża gwarancja komfortowej rywalizacji w tenisie.

Gra jest możliwa od rana do wieczora - kort nie posiada sztucznego oświetlenia, a bliskość wysokich drzew sprzyja szybkiemu zapadaniu ciemności. Ze pewną rekompensatę tej niedogodności można uznać fakt, że komplet absolutnie koniecznego sprzętu - piłki, rakiety - otrzymuje się bez dodatkowych kosztów.

Obiekt jest częścią jednego z domów wczasowo-sanatoryjnych.

Dodaj opinię

Morze, plaża, pachnący zielony las - trudno o odczuwalnie lepszą scenerię dla kortu tenisowego przeznaczonego dla amatorów. Perła, mimo zachęcającej nazwy, pomyślana jest raczej dla mało wymagających miłośników białego sportu. Niewiele można zarzucać sztucznej nawierzchni i sprzętowi - dokuczać może brak oświetlenia i szybko zapadający w tym miejscu wzrok.

Kort tenisowy Perła adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kort tenisowy Perła, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kort tenisowy Perła.
Ceny biletów / cennik wejść do Kort tenisowy Perła. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Kort tenisowy Perła cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kort tenisowy Perła opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij