Kort tenisowy Leśnik

Kort tenisowy z nawierzchnią ziemną, co sprzyja początkującym tenisistom lub osobom o umiarkowanej kondycji. Czerwona mączka ceglana jest z reguły zdecydowanie “wolniejsza” od trawy, betonu czy syntetycznej powierzchni. Opanowanie doślizgów pozwoli już na bardzo płynną i przyjemną grę.

Kort tenisowy znajduje się na terenie OSW Leśnik, położonego niemal nad samą plażą we wschodniej części Ustki i w pobliżu ujścia rzeki Orzechowa. Sportowa rywalizacja możliwa jest od świtu do zapadnięcia ciemności - nie można liczyć na wieczorową czy nocną grę przy sztucznym oświetleniu.

Obiekt sportowy dla gości z zewnątrz otwierany jest tylko i wyłącznie w lipcu oraz sierpniu. O rakiety i piłki należy zadbać we własnym zakresie.

Dodaj opinię

Malowniczo położony obiekt, zbudowany z dala od centrum miejscowości. Stanowi część ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego Lasów Państwowych. Dla osób z zewnątrz udostępniany jest w lipcu i sierpniu. Kort wyłożony jest ceglaną mączką - charakterystyczna czerwona ziemia jest wolniejsza od pozostałych nawierzchni. Obiekt nie ma oświetlenia i wypożyczalni sprzętu.

Kort tenisowy Leśnik adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kort tenisowy Leśnik, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kort tenisowy Leśnik.
Ceny biletów / cennik wejść do Kort tenisowy Leśnik. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 25 zł
    Kort tenisowy Leśnik cena biletu normalnego: 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kort tenisowy Leśnik opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij