Kort tenisowy Azoty-Ustka

Tenis to sport elitarny i masowy jednocześnie. Niegdyś zarezerwowany dla arystokracji, dziś uprawiany przez niezliczone rzesze ludzi na całym świecie - przy czym naprawdę wysoki poziom mogą osiągnąć tylko trenujący od małego szkraba profesjonaliści.

Kort Azoty-Ustka, położony o jeden mocny rzut tenisową piłką od plaży. Przynajmniej z punktu widzenia totalnego amatora. Nawierzchnię stanowi tutaj syntetyczna trawa, a płot okalający plac znajduje się kilka metrów od linii - zatem da się zagrywać z głębi kortu.

Obiekt posiada też sztuczne oświetlenie. Zestaw piłek do gry dostaje się w cenie, za wypożyczenie rakiety trzeba dopłacić 5 złotych.

Obiekt mieści się na terenie hotelu, ale grać na nim mogą wszyscy zainteresowani rywalizacją w białym sporcie. Oczywiście gościom hotelowym przysługują znaczące zniżki przy korzystaniu z kortu.

Dodaj opinię

Hotelowy obiekt, dostępny jednak dla każdego, kto uiści opłatę wstępu. Kort nie jest przesadnie rozbudowany, pozwala jednak na całkiem wygodną grę - również długo po zachodzie słońca, gdyż posiada odpowiednio mocne lampy (za tę przyjemność trzeba dopłacić ekstra). Plac do gry pokrywa nawierzchnia ze sztucznej trawy. Niezbędny sprzęt można wypożyczyć na miejscu.

Kort tenisowy Azoty-Ustka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kort tenisowy Azoty-Ustka, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kort tenisowy Azoty-Ustka.
Ceny biletów / cennik wejść do Kort tenisowy Azoty-Ustka. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 30-50 zł
    Kort tenisowy Azoty-Ustka cena biletu normalnego: 30-50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kort tenisowy Azoty-Ustka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij