Basen Royal Baltic

Hotelowa strefa rekreacji, otwarta również dla amatorów relaksujących kąpieli oraz ćwiczeń aqua-aerobowych przychodzących “z zewnątrz”.

Główną areną wodnego wypoczynku będzie tutaj basen o powierzchni 112 metrów kwadratowych (14*8m). Dla miłośników sportu to raczej krótkie wymiary, ale całkiem niezłym dodatkiem dla pływaków będzie sztucznie wytwarzany przeciwprąd.

Za relaks na odpowiednim poziomie odpowiadają urządzenia do hydromasażu karku oraz odpowiednio skomponowane efekty świetlne dla zastosowania mało inwazyjnej koloroterapii - leczniczego oddziaływania barwami na organizm. Przy brzegach niecki ustawiono kilka komfortowych leżaków i foteli - przydatnych np. rodzicom, by mieli na oku dzieci bawiące się w basenie lub maluchy w płytkim brodziku.

W osobnych pomieszczeniach znajdują się jacuzzi (z otwieranym dachem) oraz kilka różnego rodzaju saun: na podczerwień, łaźnia parowa, biosauna aromatyczna, a także sauna sucha z dodatkiem chromoterapii.

Dodaj opinię

Bilety na basen i strefę SPA dla gości spoza hotelu:

normalne 30 zł

ulgowe 15 zł

udział w zajęciach fitness (na sali lub aquaaerobik w basenie) - 45 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kameralny kompleks wodnej rekreacji, funkcjonujący w ramach hotelowej strefy SPA. Basen o wymiarach 14 na 8 metrów posiada urządzenia do hydromasaży, przeciwprąd oraz instalację chromoterapii. Dla dzieci wydzielono mały brodzik. Ofertę w Royal Baltic uzupełniają salki z jacuzzi, łaźnią i różnego typu saunami. Obiekt jest dostępny także dla zewnętrznych gości.

Basen Royal Baltic adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Royal Baltic, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Royal Baltic.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Royal Baltic. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Basen Royal Baltic cena biletu ulgowego: 15 zł
  • 30-45 zł
    Basen Royal Baltic cena biletu normalnego: 30-45 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Royal Baltic opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij