Basen Lubicz

Basen w Hotelu Lubicz to fragment hotelowej strefy SPA&Wellness, z której mogą korzystać wszystkie chętne osoby, nie tylko goście nocujący w obiekcie. Nie jest to co prawda park wodny z szerokim wachlarzem dodatków, za to na chwilę relaksu pozwala każdemu i o niemal każdej porze.

Basen ma 17 metrów długości i ok. 10 m szerokości. 2 liny pozwalają wydzielić 2-3 tory pływackie. Jego głębokość to 1,35 m - stosunkowo bezpieczna również dla młodszych dzieci (dla których przygotowano króciutką zjeżdżalnię), a jednocześnie pozwalająca na całkiem komfortowe pływanie.

Temperatura wody utrzymywana jest poniżej 31⁰C. Do dyspozycji gości są jeszcze bicze wodne, jacuzzi oraz masaż strumieniowy.

Standardowa pojedyncza wejściówka pozwala na 90 minut korzystania z basenu i przyległych atrakcji. W obiekcie organizowane są zajęcia z aqua aerobiku oraz lekcje pływania. Wszelkie zabiegi SPA płatne są osobno.

Dodaj opinię

Raczej niewielki, hotelowy ośrodek rekreacji, dostępny dla każdego, kto tylko zechce wykąpać się w ciepłej wodzie (ok. 30-31⁰C) zamiast w kilka razy zimniejszym z reguły Bałtyku. Basen o wymiarach 17x10x1,35 metrów pozwala zarówno na solidny trening pływania, jak też kilka chwil przyjemności zapewnianych przez masaż strumieniowy, bicze wodne bądź jacuzzi.

Basen Lubicz adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Lubicz, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Lubicz.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Lubicz. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Basen Lubicz cena biletu ulgowego: 15 zł
  • od 25 zł
    Basen Lubicz cena biletu normalnego: od 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Lubicz opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij