Basen Jantar

Atrakcja hotelowa, z której mogą korzystać także Goście z zewnątrz. Być może nie jest to wielki i szczególnie rozbudowany obiekt, ale i tak jest w stanie zapewnić chwilę relaksu i wodnego odpoczynku.

Basen w hotelu Jantar ma długość 10,5 metra - ponad dwa razy mniej niż najkrótszy dopuszczalny do zawodów basen sportowy. Szerokość prostokątnej niecki to 6,5 metra, a głębokość wynosi wszędzie 130 centymetrów. Do aktywnego pływania będzie to trochę mało, ale do rodzinnego pluskania się, nadaje się w sam raz.

Z myślą o najmniejszych dzieciach stworzono płyciutki (30 cm) brodzik. Uzupełnieniem relaksacyjnej propozycji jest wanna jacuzzi, z której mogą korzystać maksymalnie 4 osoby jednocześnie. Dodatkowo w basenie Jantar przeprowadzane są zajęcia z aqua aerobiku.

Dodaj opinię

Niewielki basen w hotelu, dostępny także dla osób niebędących Gośćmi hotelowymi. Jego wymiary wynoszą 10,5 metra długości, 6,5 m szerokości i 130 centymetrów głębokości. Hotel Jantar posiada jeszcze mniejszy basenik (brodzik) dla maluszków oraz 4-osobowe jacuzzi i sauny. Obiekt czynny do godziny 22:00.

Basen Jantar adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Jantar, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Jantar.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Jantar. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 11-17 zł
    Basen Jantar cena biletu ulgowego: 11-17 zł
  • 22 zł
    Basen Jantar cena biletu normalnego: 22 zł
  • 45-60 zł
    Basen Jantar cena biletu rodzinnego: 45-60 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Jantar opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij