Aquapark Grand Lubicz

Aquapark Grand Lubicz to hotelowa pływalnia w strefie SPA&Wellness, w przeciwieństwie do większości tego rodzaju obiektów - całkiem rozbudowana i składająca się z licznych atrakcji dodatkowych.

Porządny trening pływacki można przeprowadzić na 25-metrowym basenie sportowym o głębokości 1,4-1,8 m. Szerokość wynosząca 10 m pozwala na wytyczenie do 4 komfortowych torów. Niecka rekreacyjna ze zjeżdżalnią, dziką rzeką i wodno-powietrznymi leżankami ma łącznie 474 m² powierzchni. Dla najmniejszych dzieci przygotowano płytki brodzik z kilkoma zabawnymi urządzeniami i atrakcjami.

Kolejnym atutem kompleksu jest basen solankowy. Leżąc w nim na plecach, można posłuchać “podwodnej” muzyki relaksacyjnej. Jest on połączony z basenem zewnętrznym. Znajdujące się na piętrze obiekty mają 364 metry kwadratowe lustra wody.

Aquapark dysponuje również trzema osobnymi 12-osobowymi wannami z wodą borowinową, jodowo-bromową i solankową, grotą solną, podgrzewanymi leżakami, “natryskami doznań”, grotą śnieżną oraz kompleksem saun i łaźni: m.in. suchą, na podczerwień, parową, ziołową czy błotną.

Obiekt zalicza się do najnowszych w mieście - swoje podwoje otworzył w 2014 roku. W trakcie korzystania z saun, groty solnej i basenu solankowego naliczane są dodatkowe opłaty. Strefę SPA&Wellness uzupełnia 30 gabinetów, w których można poddać się wielu procedurom pielęgnacyjnym, relaksacyjnym i kosmetycznym (dodatkowo płatnym).

Dodaj opinię

Ten hotelowy park wodny zalicza się do najnowszych - został oddany do użytku w 2014 r. - oraz dysponujących najszerszą ofertą w okolicy. Grand Lubicz posiada 4 baseny, rozdzielone na 2 poziomy obiektu: sportowy o długości 25 m, rekreacyjny, solankowy oraz połączony z tym ostatnim zewnętrzny. Ośrodek posiada też dziecięcy brodzik, łaźnie, sauny, gabinety SPA itd.

Aquapark Grand Lubicz adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Aquapark Grand Lubicz, zobacz gdzie w Ustce zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Aquapark Grand Lubicz.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Aquapark Grand Lubicz. Redakcja serwisu www.ustka.baltyk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 13-18 zł
  Aquapark Grand Lubicz cena biletu ulgowego: 13-18 zł
 • 15-21 zł
  Aquapark Grand Lubicz cena biletu normalnego: 15-21 zł
 • 12-16 zł
  Aquapark Grand Lubicz cena biletu rodzinnego: 12-16 zł
 • Grupowy 12-15 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Aquapark Grand Lubicz opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij